Товариська зустріч ветеранів

Відбулась товариська зустріч з міні-футболу серед ветеранів між командами «Наше місто» (м. Ковель) та «Легіон – ХХІ» (м. Київ).

Гра проходила на високих швидкостях. У першому таймі перевага була на стороні гостей, які у ворота господарів влучили три рази.

У другому таймі ініціативою заволоділи наші земляки, які створили біля воріт суперників кілька гострих моментів. Всі без винятку спортсмени-ветерани продемонстрували глядачам чудову техніку володіння м’ячем, грамотні тактичні дії на полі та неабиякі вольові якості.

Гості під кінець гри вже виглядали втомленими, але бездоганні дії їх воротаря не дозволили господарям святкувати перемогу.

Лише на останніх хвилинах матчу з пенальті гол у ворота киян забив Віктор Романчук. Це дозволило скоротити розрив у рахунку. Гра закінчилась на користь команди «Легіон – ХХІ» - 3:1.