У Ковелі відбувся традиційний турнір високого рівня - «Autumn Football Cup 2020»

 Вкотре на території ФОК "Ковельський міський центр "Спорт для всіх"  відбувся традиційний турнір високого рівня - «Autumn Football Cup 2020», до організації якого, окрім Футбольного Центру «Ковель-Волинь», долучився партнер - ФК «Колос» (Ковалівка). Зауважимо, що ФЦ "Ковель-Волинь" підписав угоду про співпрацю з учасником цьогорічної Ліги Європи -  ФК "Колос"(Ковалівка).


Цього разу в Ковелі зустрілися 8 сильних футбольних академій, діток 2008 року народження (одні з найкращих в своїй віковій категорії на території України).
 
За регламентом, змагання проходили у 2 етапи. На 1-му етапі команди були розбиті на 2 групи по 4 команди, а гра відбувалась по колу. Після чого 2 кращі команди з А та Б груп сформували четвірку, яка змагалася між собою за 1—4 місце. А команди, які посіли в своїх групах 3-є 4-е місця, відповідно, сформували групу, в якій визначали, хто посяде 5—8 місце.
 
До першої четвірки потрапила команда Футбольного Центру «Ковель-Волинь» (вихованці тренер Шафранюка Романа). Крім ковельчан, до четвірки ввійшли команди: ФК «Колос» (Ковалівка), ФК «Волинь» (Луцьк) та ФК «Львів» (Львів). За 5—8 місце боролися команди ДЮСШ «Верес»  (Рівне), КДЮСШ «Чемпіон» (Київ), Академія «Арсенал» (Київ) та ФК «Вотранс» (Луцьк). 
 

У підсумку змагань команда Футбольного  Центру, набравши порівну очок з командою ФК Львів, поступилася лише за різницею забитих та пропущених голів — 4-е місце. Відповідно на 3-му місці діти ФК «Львів». 
2-е місце змагань посіла команда ФК «Волинь».
 
А переможцем  стала команда «Колос» (Ковалівка), яка впродовж усього турніру не програла жодної гри та продемонструвала не лише чудову гру, а й високий рівень дисципліни. 
 

Читайте також:

08 грудня 2020, 21:57

Коментарі

Коментарів немає
Додати коментар:
captcha