Наші досягнення

 Найбільше нагород від Федерації футболу Волині – у ковельчан

В місті Луцьку відбувся урочистий вечір з нагоди нагородження переможців та призерів Чемпіонату Волині 2010 року. Такий захід Федерація футболу Волині організувала вперше (Президент Федерації футболу Волині - Василь Столяр). За рік діяльності в оновленому складі Федерація вийшла на новий якісний рівень роботи. 


Представники Федерації футболу України відзначають нашу область у числі лідерів. За словами заступника голови облдержадміністрації Олександра Курилюка фінансування Програми розвитку футболу Волині на наступний рік буде дещо іншим. Переглянуть також і саму програму, і підходи до її реалізації. Зокрема, в частині розвитку інфраструктури, будівництва футбольних полів. 

Про високий рівень організації урочистостей свідчить присутність представників влади, керівників регіональних федерацій футболу, футбольних клубів, спортивних товариств. За підсумками 2010 року власниками шести нагород та призів у різних номінаціях стали ковельчани. Нагороджено дорослий склад команди МФК «Ковель - Волинь» (тренер – Роман Лис, капітан команди – Олександр Ятчук), яка стала чемпіоном Волині 2010 року. Чемпіонами області стала цього року і молодіжна команда ковельських футболістів МФК «Ковель - Волинь» (тренер – Микола Лис, капітан команди – Богдан Стасюк-Ткачук). Переможці отримали від Федерації футболу кубки, медалі, дипломи та фінансові винагороди. 


Кращими тренерами дорослих та молодіжних команд визнано Романа Лиса та Миколу Лиса. У номінації «Кращий бомбардир» року серед юнаків переміг ковельчанин Андрій Заліпа, гравець команди МФК «Ковель - Волинь». Цього сезону він забив у ворота суперників 23 м’ячі. Це кращий результат серед усіх волинських команд – молодіжних та дорослих. Кращою регіональною федерацією футболу визнано ФФ міста Ковеля, яку очолює заступник міського голови Ігор Прокопів. 

Напередодні нового року міська Федерація футболу планує організувати подібний захід у Ковелі, на який буде запрошено футболістів команд, їх батьків, тренерів і в урочистій атмосфері відбудеться нагородження.