Минулими вихідними на паркеті луцького СК «Арена Спорт» пройшли фінальні матчі плей-офф Чемпіонату Волині з футзалу. Діючий володар трофею «Вокар-Ковель» зустрічався із луцьким «Вотрансом».

«Вокар-Ковель» — абсолютний Чемпіон Суперліги Волині з футзалу

Початок стартового поєдинку обидві команди провели обережно та зосередились на контролі м’яча. Ковельчани намагались тиснути на ворота «Вотрансу», який у свою чергу відповідав швидкими контратаками. На 9-ій хвилині «червоні» заробили право на кутовий, який закінчився неочікуваним і точним ударом з ходу голкіпера «Вокару» Дмитра Дувакіна (14:50)— 1:0. Після пропущеного голу лучани дещо активізувались, і за 15 секунд до кінця першого тайму Євген Котюн (26:28) відновив паритет у протистоянні.

Після перерви малюнок гри особливо не змінився. Команди, розуміючи ціну єдиної помилки намагались зайвий раз не ризикувати. Під кінець матчу протистояння загострилося, однак голкіпери втримали свої ворота на замку і перевели поєдинок у серію пенальті.

Обидві команди вдало реалізували дві перших спроби. На третій Дмитру Дувакіну вдалося відбити удар Вадима Вознюка, а сам Дмитро в свою чергу не схибив і вивів «Вокар-Ковель»вперед у двоматчевій серії фіналу Суперліги Волині.

Другий поєдинок, який проходив наступного дня виявився не менш драматичним. Лучани зважаючи на результат попереднього протистояння активно пресингували, і вже на другій хвилині Максим Обертас (4:36) вивів «Вотранс» уперед. Після пропущеного голу ініціатива перейшла до ковельчан, які створили чимало гострих моментів. На 12-ій хвилині герой минулого матчу голкіпер «червоних» Дмитро Дувакін (21:53) знову вдало підключився до розіграшу кутового і м’яч рикошетом від захисника опинився у воротах Павла Чемериса. На перерву команди пішли з нічийним рахунком — 1:1.

Після відпочинку підопічні Романа Бірука намагались позиційно атакувати, а «Вотранс» при можливості відповідав стрімкими контратаками. Обидві команди створили чимало гольових моментів, однак через вдалі дії голкіперів м’яч вперто не йшов у ворота. Здавалося б, що ще однієї серії післяматчевих пенальті не уникнути, однак за три секунди до фінальної сирени «червоні» заробили право на кутовий і Олександр Портянко (59:10) потужним ударом поставив крапку у двоматчевому протистоянні — 2:1, а «Вокар-Ковель» вдруге поспіль став абсолютним чемпіоном Суперліги Волині з футзалу.

За Регламентом Асоцації футзальної ліги України «Вокар» візьме участь у Всеукраїнсьму фіналі, який відбудеться у Житомирі 22-24 березня. А вже 20 березня у ковельчан буде можливість покласти медалі у Кубок Волині, у протистоянні за який вони позмагаються із луцьким «ЛСТМ»