Розпочалися змагання з міні-футболу за Кубок Волинської області

6 грудня в спортивному залі КДЮСШ ім.. Є. Кондратовича відбулась гра з міні-футболу між командами «Апперкот» (м.Ковель) та «Комфорт-сервіс» (м.Рівне) на Кубок Волинської області. Гра розпочалась з швидких атак обох команд, але гол на четвертій хвилині забив ковельчанин - Іван Портянко. До кінці першого тайму рахунок не змінився.

У другому таймі наші земляки додали у рахунку і домінували весь другий тайм. Гол забив Олександр Ліщук. Третій м’яч на користь ковельчан - автогол, забили суперники у свої ворота.

Лише за три хвилини до кінця матчу рівненські футболісти зуміли скоротити рахунок. Проте матч завершився на користь команди «Аперкот»: 3 : 1.

Відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету міської ради вітає команду «Апперкот» і тренерський склад з вдалим виступом у змаганнях на кубок Волинської області.